Zmiana na stanowisku dyrektora

Zmiana na stanowisku dyrektora ZSP nr 2 w Jarocinie

 W związku z odejściem na emeryturę pana Wojciecha Florczyka - dotychczasowego dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Jarocinie Zarząd Powiatu w Jarocinie ogłosił konkurs na kandydata na stanowisko dyrektora ZSP nr 2 w Jarocinie. W wyniku postępowania konkursowego dyrektorem naszej placówki został pan Witold Bierła – dotychczasowy wicedyrektor szkoły.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd