GÓRA GROSZA 2007

Celem akcji Góra Grosza, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, jest zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie nowych domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych, kwalifikowanych rodzin zastępczych oraz dla najbardziej potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Już od ośmiu lat patronat nad akcją obejmuje Ministerstwo Edukacji Narodowej. Tradycją stało się już, że w październiku, uczniowie, oprócz książek i zeszytów w plecakach przynoszą drobne monety groszowe. Pieniądze uzbierane w pokaźną „gorę grosza” mogą przyczynić się do poprawy losu dzieci, które nie z własnych przyczyn zostały odseparowane od domu rodzinnego, od najbliższych.

Akcja Góra Grosza organizowana jest we wszystkich typach szkół i przedszkolach w całej Polsce i trwa od 15 do 26 października 2007 roku.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!