Szkolny Konkurs Wiedzy Technicznej

25 kwietnia 2010 roku już po raz ósmy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Szkolnym Konkursie Wiedzy Technicznej organizowanym przez mgr inż. Rafała Komorniczaka. Podczas konkursu uczniowie musieli wykazać się wiedzą z następujących dziedzin: technologii maszyn, podstaw konstrukcji maszyn, elektrotechniki i elektroniki, rysunku technicznego, informatyki, budowy pojazdów samochodowych, maszynoznawstwa oraz historii techniki. W konkursie wzięło udział 15 uczniów.

Pierwsze miejsce zajął Rafał Tyrakowski z klasy IIITm/Te, drugie miejsce Robert Prochownik z klasy IIITm/Te a trzecie Krzysztof Pawlik z klasy IITH/Tm. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców ZSP nr 2.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!