Targi edukacyjne - Poznań 2010

19 lutego 2010 roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie uczestniczył w XIV Targach Edukacyjnych w Poznaniu organizowanych na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Szkoła do udziału w imprezie została zaproszona przez Komendę Wojewódzką Policji w Poznaniu. Udział w Targach stał się okazją do zaprezentowania nowego kierunku kształcenia w jarocińskiej „Dwójce” – liceum ogólnokształcącego z przysposobieniem policyjno – prawnym. Zainteresowanym udzielono szczegółowych informacji na temat programu realizowanego w liceum.

Uczniowie pomagali policjantom w rozprowadzaniu wśród zwiedzających materiałów edukacyjno – informacyjnych i gadżetów zwiększających bezpieczeństwo m.in. opasek i zawieszek odblaskowych, a także opiekowali się najmłodszymi, którzy próbowali swoich sił w rysowaniu i rozwiązywaniu krzyżówek. Atrakcją dla zwiedzających była możliwość zrobienia zdjęcia z maskotką wielkopolskiej Policji „Sierżantem Pyrkiem” oraz psem rasy nowofunland z Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!