Piłkarze z jarocińskiej Dwójki w finale województwa

27 maja 2010 w Kłodawie odbył się półfinał wojewódzki turnieju w piłce nożnej. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny, które zwyciężyły w turniejach rejonowych: ZSZ Wągrowiec, ZSZ Wolsztyn, ZSP Kłodawa, ZSP nr 2 w Jarocinie. Drużyny rozgrywały mecze systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu uczniowie „Dwójki” zremisowali z drużyną z Wągrowca 0:0. Drugie spotkanie z gospodarzami turnieju – ZSP Kłodawa okazało się niezwykle dramatyczne dla jarocińskiej drużyny. Kontuzjowanych zostało czterech podstawowych zawodników ekipy. Mimo tak dużych problemów uczniowie z Jarocina wygrali spotkanie 1:0 dzięki bramce Macieja Stamierowskiego. W ostatnim meczu ZSP2 spotkał się z drużyną z Wolsztyna. Jarocińscy zawodnicy (P. Palczewski, P. Wojcieszak, R. Andrzejczak) aż trzykrotnie pokonali wolsztyńskiego bramkarza. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1. Drużyna jarocińskiej „Dwójki” 14 czerwca zagra w Szamotułach, gdzie odbędzie się finał wojewódzki w piłkę nożną.

Skład drużyny: M. Adamkiewicz, R. Mańkowski, P. Konik, D. Nawrocki, Sz. Mazur, P. Wojcieszak, P. Palczewski, J. Sierański, A. Brzostowski, R. Anrzejczak, M. Stamierowski. M. Ptasznik, M. Bugajny, M. Haręża, P. Walczak. Trener: Tomasz Kwiatkowski.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!