Piłkarze z Dwójki w półfinale województwa

Dnia 13 maja na stadionie spółki Jarocin Sport odbył się finałowy turniej rejonu Poznań teren Wschód w piłce nożnej. W rozgrywkach wzięły udział 4 drużyny: ZST ze Śremu, LO z Wrześni, ZSP nr 2 z Gniezna oraz ZSP nr 2 z Jarocina.

Turniej rozpoczęły dwa spotkania półfinałowe. Uczniowie z Gniezna pokonali licealistów z Wrześni 4:0, z kolei młodzież z jarocińskiej „Dwójki” pokonał drużynę ze Śremu 2:1. Mecz Śrem – Jarocin był widowiskiem pełnym dramaturgii. Prowadzenie po strzale Rafała Andrzejczaka objęli gospodarze i wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Zaraz po rozpoczęciu II połowy goście wyrównali. W ostatnich minutach meczu w zamieszaniu pod bramką gości piłkę przytomnie wyłożył Rafałowi Andrzejczakowi Piotr Walczak, a ten z 11 metrów umieścił piłkę w siatce. Wynik 2:1 utrzymał się do końca. W finale spotkali się gospodarze rozgrywek z gnieźnieńskimi piłkarzami. Finał rozpoczął się od ataków gospodarzy, ale strzały albo bronił bramkarz gości, albo blokowali obrońcy. Goście wielokrotnie atakowali bramkę, ale w bramce jak w transie bronił Mateusz Adamkiewicz. Jarocinianie dwoili się i troili, ale bramki nie udało się zdobyć. Mecz zakończył się remisem O ostatecznym wyniku rozstrzygnęły rzuty karne. Piłkarze z Jarocina pokonali drużynę z Gniezna 4:3. Puchary i dyplomy wręczali Przemysław Musielak – wicestarosta jarociński oraz Witold Bierła – dyrektor ZSP nr 2 w Jarocinie. Drużyna jarocińskiej „Dwójki” zagra pod koniec maja w turnieju półfinałowym.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!