Dni turystyki

Promują turystykę

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 co roku z okazji Światowego Dnia Turystyki organizowane się piesze wycieczki po ciekawych miejscach w okolicy. 27 września odbył się „pieszy rajd” do Gospodarstwa Agroturystycznego „Na Leśnej” w Bachorzewie. Uczestniczyło w nim ponad 100 uczniów z pięciu klas hotelarskich. Rajd został zorganizowany przez panią Hannę Wardeńską.

Pogoda nieco zweryfikowała plan wyprawy i uczniowie dotarli na miejsce nie pieszo, lecz autobusem. W zaciszu wigwamu było ognisko i kiełbasa z grilla. Atmosfera przy ognisku była wspaniała, humory dopisywały wszystkim uczestnikom. W gospodarstwie, które znajduje się z dala od miejskiego hałasu i w pobliżu lasu, młodzież miała okazję zobaczyć mini zoo, w którym znajdują się m.in. ciekawe okazy drapieżników. Na miejscu jest też sporo atrakcji do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Wyprawa dostarczyła wszystkim wielu wspaniałych wrażeń.smile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!