Konkurs "BHP w szkole i zakładzie pracy"

 Dnia 14 marca 2011 r. w Zespole Szkół Elektrycznych Nr 2 w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczania nagród i dyplomów laureatom konkursu „BHP w szkole i zakładzie pracy”.

W konkursie brali udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Poznania i województwa wielkopolskiego. Z naszej szkoły zakwalifikował się do finału konkursu uczeń Robert Prochownik z klasy IVTM/TE. Na uroczystość wręczenia dyplomów i nagród udał się do Poznania wraz z opiekunem szkolnego etapu konkursu panią Katarzyną Uniejewską.

Głównym organizatorem konkursu był pan Wiesław Jąder. Obecnie nauczyciel Zespołu Szkół Elektrycznych Nr 2 w Poznaniu, a w latach 2004-2006 nauczyciel w naszej szkole. Jego zdaniem każda z metod popularyzacji zagadnień bezpieczeństwa i higieny pracy wpływa na postawy pracowników w procesie pracy. Zainteresowanie uczniów (przyszłych pracowników), ze szkół naszego regionu, utwierdziło pomysłodawców o celowości organizacji takich konkursów na każdym poziomie edukacji.

Dziękujemy za zaproszenie do udziału w konkursie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd