XXIX Festiwal Piosenki Francuskiej w Poznaniu

 Po raz XXIX w II Liceum Ogólnokształcącym w Poznaniu odbył się Festiwal Piosenki Francuskiej.

W festiwalu, który odbył się 12 marca 2011roku, naszą szkołę reprezentowała Anna Witasik z klasy pierwszej technikum hotelarskiego, która zaśpiewała piosenkę „Immortelle” Lary Fabian. Ania przygotowywała się pod opieką nauczycielki języka francuskiego, pani Iwony Dropik.

Patronat nad tym wydarzeniem objęła m.in. ambasada Francji w Polsce i władze miasta Poznania. W tym konkursie piosenki wzięła udział rekordowa ilość uczestników i to nie tylko z Wielkopolski, ale z odległych zakątków kraju. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych do konkursu stanęło ponad 40 uczestników. Poziom festiwalu był bardzo wysoki i wyrównany.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!