Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness

20.10.2012 r. w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Uczeń naszej szkoły Krzysztof Masztalerz, który zadebiutował na tego typu zawodach, zajął wysokie siódme miejsce.

Podczas mistrzostw dało się odczuć ducha zaciętej, sportowej rywalizacji, ponieważ w konkursie uczestniczyli zarówno zawodnicy odnoszący sukcesy na europejskich i światowych arenach, jak i juniorzy, stawiający pierwsze kroki w tej dyscyplinie.

Krzysztof Masztalerz - uczeń czwartej klasy Technikum Pojazdów Samochodowych w ZSP nr 2 - zadebiutował w kategorii juniorów wagi ciężkiej (+75 kg) . Krzysztof jest sportowcem zrzeszonym w Klubie Olimp Zabrze , trenuje pod okiem Radosława Słodkiewicza - trenera oraz wielokrotnego medalisty Mistrzostw Świata w Kulturystyce.

Ze sportami siłowymi Krzysztof związany był od dziecka, ale przygodę z kulturystyką rozpoczął na dobre zaledwie 13 miesięcy temu, a już odniósł w tej dyscyplinie pierwsze sukcesy na Mistrzostwach Polski. Kulturystyka jest jego wielką pasją i nauką życia. Na Mistrzostwach Polski zaprezentował niezwykle wysoki poziom. Znakomitą formę zbudował ciężkimi treningami, precyzją i wytrwałością w dążeniu do celu oraz systematycznością i konsekwencją w realizacji planu. Obecnie jest siódmy wśród najlepszych w Polsce, chce się dalej rozwijać w tym sporcie i osiągać sukcesy. Ma ogromny potencjał i duże doświadczenia, lecz jako uczeń niewielkie szanse na profesjonalne rozwijanie swojej kariery w tym sporcie. Aby wykorzystać w pełni jego potencjał, potrzebne jest wsparcie finansowe.

Osoby, które chciałyby wesprzeć finansowo karierę Krzysztofa, prosimy o kontakt z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie, ul. Franciszkańska 2, tel. 62 747 22 40.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!