Mistrzostwa Polski w Brazylijskim JIU JITSU

11.11.2012 roku w Łodzi odbyły się VIII Mistrzostwa Polski w Brazylijskim JIU JITSU. Uczeń naszej szkoły Łukasz Twardowski zdobył tytuł Mistrza Polski – złoty medal.

W mistrzostwach wzięło udział 800 uczestników w różnych kategoriach wagowych, wiekowych i stopniu zaawansowania. Podczas mistrzostw odczuwalna była rywalizacja i chęć wstąpienia na podium wszystkich uczestników.

Łukasz Twardowski – uczeń drugiej klasy III Liceum Ogólnokształcącego z przysposobieniem wojskowym w Jarocinie walczył w kategorii mężczyzn - Niebieskie Pasy – waga 85+. Łukasz należy do klubu KS PRETORIAN w Koźminie Wlkp. trenując pod czujnym okiem, wielokrotnego medalisty oraz tego rocznego Mistrza Polski, Karola Stasiaka.

Z brazylijskimi walkami JIU JITSU Łukasz związany jest od pierwszej klasy gimnazjum. Jego dotychczasowe osiągnięcia są równie imponujące. Złoto w turnieju NO PROBLEM CUP w Brazylijskim JIU JITSU - wrzesień 2012 w Łodzi. Brąz na VII Mistrzostwach Polski w Brazylijskim JIU JITSU w Warszawie - 10.11.2011 Brąz w IX Pucharze Polski w Brazylijskim JIU JITSU w Koninie - 28.05.2011 Złoto w II GOLD TEAM OPEN POLISH CHAMPIONSHIP w BRAZYLIJSKIM JIU JITSU w Swarzędzu - 03.04.2011.

Na Mistrzostwach Polski zaprezentował niezwykle wysoki poziom. Znakomitą formę zbudował ciężkimi treningami, precyzją i wytrwałością w dążeniu do celu oraz systematycznością i konsekwencją w realizacji planu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!