I miejsce Ani Witasik z III TH

W środę 7 listopada w Ośrodku Kultury w Środzie Wlkp. odbył się IX Międzypowiatowy Przegląd Pieśni i Piosenki Patriotycznej LISTOPAD 2012. organizowany przez tamtejszy Zespół Szkół Rolniczych. Patronat nad konkursem odjął Wydział Edukacji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Środzie Wlkp.

Celem konkursu jest popularyzowanie wśród młodych wykonawców pieśni i piosenek o tematyce patriotycznej. Przegląd miał charakter międzypowiatowy – uczestnikami mogą być uczniowie gimnazjum i szkół średnich powiatu średzkiego, śremskiego, wrzesińskiego, jarocińskiego, poznańskiego i innych. Uczestnicy przygotowywali prezentację jednej piosenki lub pieśni, która wykonują z podkładem muzycznym lub własnym akompaniamentem.

Naszą szkołę reprezentowali: Klaudia Sipurzyńska, Amelia Kaczmarek z kl. I LOPP, Marieta Matyjewicz, Kinga Łokietek z kl II LOPP, Tobiasz Marzyński z II LOW i Anna Witasik z kl. III TH. Jury, pod przewodnictwem p. Przemysława Piechockiego, za wykonanie Warszawo ma przyznało I nagrodę Ani Witasik. Tobiasz Marzyński otrzymał wyróżnienie za wykonanie z własnym akompaniamentem Murów. Opiekunami młodzieży byli historycy: Anna Kordus i Władysław Staśkiewicz.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!