Wymiany młodzieży

Odważ się przeżyć niezwykłą przygodę!

Zgłoś się do polsko - białoruskiej wymiany młodzieży!

20 marca 2013 do Jarocina po raz kolejny przyjedzie 20 - osobowa grupa młodzieży ze Stołbców na Białorusi. Po raz pierwszy Białorusini przyjechali do nas w marcu 2009, a my gościliśmy w Stołbcach we wrześniu 2009 r. Młodzież z Białorusi przez tydzień wspólnie z uczniami naszej szkoły będzie uczestniczyła w zajęciach sportowych oraz tanecznych , a także zwiedzała Wielkopolskę. Wstępny harmonogram wygląda bardzo atrakcyjnie: "Talent show", naukę tańców ludowych, wieczór kuchni regionalnej, turniej kręgielski, zawody paintballowe, wycieczka do Poznania oraz wycieczka po Ziemi Jarocińskiej. Zgłoszenia do udziału w wymianie można składać do 1 lutego 2013 (piątek) w sekretariacie szkoły. Formularz z harmonogramem TU do pobrania. Szczegółowych informacji udziela p. wicedyrektor Dorota Gromada.

Czekamy też na Ciebie!!! Zgłoś się koniecznie!!! Przeżyjesz niezwykłe chwile!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!