Mikołajkowa wizyta w szpitalu

18 grudnia 2012 uczniowie klasy III TH Alicja Sobczak, Miłosz Maćkowiak, Magdalena Rosik, Karolina Kajdan wraz z wychowawczynią p. Annę Konieczną gościła na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Jarocinie. Uczniowie 12 pacjentom tego oddziału przekazali mikołajkowo – świąteczne upominki. Dzieci były mile zaskoczone wizytą św. Mikołaja w szpitalu i z niekłamaną radością rozpakowywały prezenty. Młodzież przekazała również kilka drobiazgów do kącika dziecięcego.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!