Konkurs hotelarski

Pierwszy szkolny etap konkursu hotelarskiego odbył sie w naszej szkole 7 listopada 2012 roku w sali 404 i 405. W konkursie brali udział uczniowie klasy IV TH, III TH, III TH / TEn oraz II TH/ TEN (w sumie było to 49 osób).

Celem przeprowadzenia konkursu było wyłonienie dwóch uczniów z najlepszymi wynikami, którzy wezmą udział V Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej w Poznaniu.

Zwyciężyły dwie uczennice Anna Patoka i Agnieszka Stachowiak z klasy IV TH. 9 stycznia 2013 r. Pani Małgorzata Dopierała - Gęstwa wraz z uczennicą Anną Patoką uczestniczyły w konkursie hotelarskim w Poznaniu na szczeblu wojewódzkim.

Wyniki niebawemsmile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd