Konkurs języka angielskiego "FOX 2013"

We wtorek 26 lutego odbył się konkurs języka angielskiego "FOX 2013" pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Uczniowie, w zależności od grupy wiekowej, musieli zapoznać się z treścią książki w języku obcym oraz nauczyć się idiomów o podanej tematyce (części ciała lub kolory).

Konkurs sprawdzał znajomość przeczytanej lektury anglojęzycznej oraz wiadomości z zakresu kulturoznawstwa.

Dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły:
• grupie Lions - lektura "The Coral Island" (klasy pierwsze): Martyna Holko I TH, Benita Komendzińska I TH, Małgorzata Leśniak I LOPP, Małgorzata Pilc I TH, Roksana Ryfa I LOPP
• grupie Eagles - lektura "A Midsummer Night's Dream" (klasy drugie i trzecie): Tomasz Duda II TPS, Jagoda Ficek III TH, Damian Kowalczyk IITH/EN, Marta Krystkowiak II TUF, Anna Lewera II LOW, Tobiasz Marzyński II LOW, Alicja Sobczak III TH, Dawid Stachowiak II TH/EN, Weronika Wdowczyk III TH, Anna Witasik III TH, Michał Wojtczak II TPS, Marta Wyremblewska II LOW.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd