Olimpiada Policyjna

Uczniowie klasy III LO z przysposobieniem policyjno – prawnym Margareta Krauze i Damian Gluba zakwalifikowali się do III finałowego etapu Ogólnopolskiej Olimpiady Policyjnej organizowanej przez Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Uczniowie znaleźli się w grupie 30 najlepszych uczestników Olimpiady wyłonionych z 204 uczestników II etapu.

Margareta Krauze i Damian Gluba w kwietniu pojadą na finał do Szczytna i będą walczyć o indeks umożliwiającym im rozpoczęcie studiów na wybranym kierunku w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Takim wysokim poziomem wiedzy wykazali się naszym uczniowie dzięki własnej pracy, ale także dzięki ogromnej pomocy i zaangażowaniu policjantów z Komendy Powiatowej Policji, którzy fachowo przekazywali swoją wiedzę nie tylko na zajęciach prowadzonych w bloku przedmiotów policyjno – prawnych, ale również konsultując się z uczniami w swoim czasie prywatnym.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finale!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!