Samochodówka w finale wojewódzkim „OMTM”

19 kwietnia 2013r. w Zespole Szkół w Opatówku odbyły się eliminacje rejonowe Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla Szkół Ponadgimnazjalnych obejmujące 8 powiatów z obszaru Delegatury Kuratorium Oświaty w Kaliszu.

Każdy uczestnik turnieju odpowiadał na 20 pytań z zakresu wiedzy z bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Następnie uczestnicy przystąpili do konkurencji sprawnościowych:
- pokonanie toru przeszkód motorowerem,
- jazda sprawnościowa samochodem z tzw. „talerzem Stewarta”,
- przygotowanie motoroweru do jazdy,
- udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w składzie: Adam Kopielski (kl. IV TPS), Karol Szewczenko (kl. III TPS) oraz Łukasz Grzelewski (kl. II TPS) zajęła IV miejsce i zakwalifikowali się do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 17 maja na Torze Kartingowym w Gostyniu. Dodatkowe gratulacje dla Łukasza Grzelewskiego, który znalazł się w grupie uczestników, którzy najlepiej rozwiązali test teoretyczny. Opiekunem drużyny jest Zbigniew Rychter – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!