Spotkanie integracyjne I LOW

Jeszcze przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego w nowej szkole, 28 sierpnia 2012r. nasza klasa I LOW zorganizowała spotkanie integracyjne. Mimo, że nie wszyscy koledzy i koleżanki się pojawili, to ci, którzy przybyli dobrze się bawili. Pomysł grillowania z rana był bardzo zaskakujący.

Pod opieką wychowawczyni pani profesor Iwony Dropik oraz panów profesorów Jacka Adamczaka i Roberta Węclewskiego od godziny 8:00 rozpoczęła się uczta i nawiązywanie nowych znajomości. Następnie każdy mógł wziąć udział w zajęciach sportowych, rozkładaniu i składaniu karabinka kbkAK oraz strzelaniu do celu z broni pneumatycznej: pistoletu’ Łucznik’.

Mimo początkowych obaw, okazało się, że nie taki diabeł straszny i najlepsza w strzelaniu do celu była Monikasmile

Ania Wujec, I LOw

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!