Zawody w Aerobiku Grupowym

Dnia 20 marca 2013 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie odbyły się Rejonowe Zawody w Aerobiku Grupowym. Drużyna dziewcząt ZSP nr 2 zajęła w nich bardzo wysokie, drugie miejsce i tym samym awansowała na szczebel wojewódzki. Mistrzostwa Wielkopolski w Aerobiku Grupowym odbyły się 8 kwietnia 2013 roku w Poznaniu.

Na 21 drużyn zakwalifikowanych do zawodów, dziewczęta z „Dwójki” uplasowały się ostatecznie na 17 miejscu. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie na w/w imprezę wystawił drużynę w składzie: 1. Małgorzata Krauze 2. Karolina Pielucha 3. Brygida Strumiłowska 4. Adrianna Brugger 5. Klaudia Gajewska 6. Wioletta Potarzycka 7. Klaudia Orpel 8. Martyna Paterska.

Zespół przygotowała do zawodów pani Alicja Ratajczak, nauczycielka wychowania fizycznego.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!