Zanim podejmiesz pierwszą pracę - szkolenie

W dniu 3 kwietnia 2013r. w szkole gościliśmy specjalistę z Oddziału Państwowej Inspekcji Pracy w Ostrowie Wlkp. panią Luizę Kotowską. Przeprowadziła ona szkolenie dla młodzieży w ramach kampanii „Zanim podejmiesz pierwszą pracę”. Słuchaczami szkolenia byli uczniowie ostatnich klas szkoły zawodowej – łącznie 118 osób.

Celem spotkania było upowszechnianie wśród uczniów wiedzy o obowiązujących przepisach prawa pracy przy zatrudnianiu, specyfice zatrudnienia pracowniczego w stosunku do zatrudnienia niepracowniczego czy umowach terminowych.

Spotkanie zorganizowane zostało przez p. Katarzynę Uniejewską – nauczyciela przedmiotów zawodowych i bhp.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd