Wycieczka do Berlina

Uczniowie ZSP nr 2 mieli możliwość zobaczyć i zwiedzić Berlin, a także pojechać na „Tropical Islands”. Szkolna wycieczka odbyła się 19 kwietnia. Uczestniczyło w niej ponad 40 uczniów z różnych klas. Młodzież wyjeżdżała z Jarocina w wczesnych godzinach porannych i wróciła ok. 1 w nocy. Dobry humor dopisywał nie tylko w autobusie, ale także w trakcie całej wycieczki.

W autobusie młodzież śpiewała karaoke, oglądała film o powstaniu muru berlińskiego i przysłuchiwała się opowiadaniom przewodnika. Po przybyciu do Berlina młodzież rozpoczęła zwiedzanie od Aleksanderplatz. W czasie spaceru uczniowie zobaczyli i podziwiali „Czerwony Ratusz”, katedrę , Reichstag, Bramę Brandenburską, Kolumnę zwycięstwa, Dworzec Centralny, wieżę telewizyjną i największe akwarium w Europie. Popołudniu młodzież skorzystała z basenów i zjeżdżalni oferowanych przez Tropican Islands.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!