Szkolenie „School Line”

Dnia 15.05.2013 r. odbyło się szkolenie z zakresu strzyżenia damskiego. Celem spotkania była prezentacja nowoczesnych technik strzyżenia szkolenie prowadzone było przez Pana Krzysztofa Wypycha z programu „School Line” – szkolenia dla uczniów.

Udział w szkoleniu brali uczniowie I i II klasy technikum usług fryzjerskiego oraz I i II klasy zasadniczej szkoły zawodowej fryzjerskiej. Uczniowie na zakończenie szkolenia otrzymali certyfikaty oraz zdobyli wiedzę do dalszej nauki zawodu. Techniki strzyżenia damskiego były pokazane na główce treningowej wraz z efektem końcowym modnej fryzury.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!