Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25 listopada obchodzony był Światowy Dzień Pluszowego Misia. W związku z nim uczniowie i nauczyciele naszej szkoły w ciągu kilku dni zdołali zebrać 194 maskotki dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie.

W poniedziałek 26 listopada grupa naszych uczniów pod opieką pani Lidii Szybiak i pana Jacka Adamczaka wybrała się do szkoły specjalnej, by przekazać maskotki dzieciom. Na miejscu, z okazji tego święta nauczyciele i opiekunowie zorganizowali apel podczas którego dzieci i młodzież brały udział w zabawach i konkursach tematycznych.

Uczeń klasy I LOW przebrany za Kubusia Puchatka rozdawał dzieciom maskotki i zachęcał dzieci do zabawy. Każdy, kto miał na to ochotę mógł zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. Wszyscy uczestnicy apelu otrzymali piękne breloczki w kształcie misia wykonane z masy solnej przez wychowanków ZSS w Jarocinie.

Uczniowie „Dwójki” mieli także okazję "przetestować" nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny znajdujący się na wyposażeniu sali gimnastycznej. Stawiane przez nauczycieli zadnia - wymagające koncentracji i równowagi wcale nie należały do łatwych. Jak co roku młodzież ZSP nr 2 zapoznała ze specyfiką pracy zespołu szkół specjalnych, odwiedzając m.in. salę do stymulacji polisensorycznej oraz bibliotekę.

Przygotowała: Anna Lewera

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!