Wewnątrzszkolny Konkurs Fryzjerski

Zapraszamy do wzięcia udziału w Wewnątrzszkolnym Konkursie Fryzjerskim uczniów naszej szkoły, który odbędzie się 28 października 2013r., o godz. 900, w szkolnej pracowni fryzjerskiej. Konkurs składa się z III etapów sprawdzających umiejętności sztuki fryzjerskiej. Przypominamy, iż należy zabrać ze sobą narzędzia i przybory niezbędne do uczesania upięcia.

Serdecznie zapraszamy

Nauczycielki przedmiotów fryzjerskich w ZSP nr 2 w Jarocinie

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!