Widowisko multimedialne "95"

27 grudnia uczniowie naszej szkoły z klas wojskowych i policyjnych wzięli udział w widowisku multimedialnym „95” w reżyserii Tomka Jankowskiego, które było także podsumowaniem projektu „Odkryj Bohatera”, realizowanego przez ostatnich kilka miesięcy przez Fundację 750-lecia Jarocina. Wspomnienia walczących w powstaniu mieszkańców Ziemi Jarocińskiej, dopełnione rockową muzyką – specjalnie napisanymi na tę okoliczność piosenkami - oraz liczne performance, stworzyły niezwykłą opowieść, o tym co działo się w Jarocinie 95 lat temu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!