Mistrzostwa szkoły w szachach

Dnia 24 października 2013 w naszej szkole odbyły się mistrzostwa szkoły w szachach. Frekwencja była spora zwarzywszy że gra ta należy do grupy gier elitarnych. W grupie zawodników znalazła się też jedna dziewczyna Małgorzata Zielińska. Pierwsze miejsce zajął Przemysław Zieliński, drugie Mikołaj Mielcarek a trzecie Paweł Szymczak. Wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach gratulujemy. Konkurs jednocześnie pozwolił wyłonić reprezentację naszej szkoły na zawody powiatowe, które odbędą się w styczniu 2014. Organizatorami zawodów byli Przemysław Fatyga i Wojciech Świejkowski.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd