Mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym

Dnia 21 października 2013r, w naszej szkole odbyły się mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców, Bardzo cieszy duża frekwencja podczas zawodów. W kategorii dziewcząt zwyciężyła Kamila Wiśniewska, druga była Karolina Jelewska, trzecia była Roksana Ryfa. W kategorii chłopców zwyciężył Hubert Drzewiecki, drugi był Michał Pieniężny, trzeci był Dominik Jelak.

Gratulujemy!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!