Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych

7 listopada 2013 roku w Średzkim Ośrodku Kultury odbył się X Jubileuszowy Międzypowiatowy Przegląd Pieśni i Piosenek Patriotycznych. Naszą szkołę po raz drugi reprezentowała uczennica klasy IV TH – Anna Witasik, która śpiewała piosenkę „Ojczyzna” z repertuaru Marka Grechuty. Tym razem Ania zajęła II miejsce. Dodać należy, że w ubiegłym roku uczennica zwyciężyła w IX edycji przeglądu. Opiekunem Ani był nauczyciel historii – pan Władysław Staśkiewicz.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd