Stypendium Prezesa Rady Ministrów

22 listopada 2013 w Auli Novej Akademii Muzycznej w Poznaniu odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół średnich z województwa wielkopolskiego.

Stypendystami w roku szkolnym 2013/2014 są również uczniowie naszej szkoły – uczeń klasy III TPS – Michał Wojtczak, który uzyskał najwyższą średnią ocen spośród uczniów Technikum nr 2 – 5,35 oraz uczennica klasy II LOPP – Karolina Szkudlarek, która uzyskała najwyższą średnią ocen spośród uczniów III Liceum Ogólnokształcącego – 5,50.

Znakomitych wyników w nauce pogratulowali gospodarze uroczystości - Wojewoda Wielkopolski – p. Piotr Florek i Wielkopolski Kurator Oświaty – p. Elżbieta Walkowiak. Wręczenie stypendiów uświetnił koncertem fortepianowym Jacek Szwaj – laureat pierwszego miejsca konkursu muzyki filmowej dla młodych kompozytorów TRANSATLANTYK Instant Composition Contest 2012.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd