Stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych

11 października 2013r. w Poznaniu odbyła się konferencja projektu systemowego pt. „WIELKOPOLSKI PROGRAM STYPENDIALNY DLA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH”, w której uczestniczyły stypendystka Agata Gęściak wraz z opiekunem dydaktycznym - nauczycielem Hanną Wardeńską. Konferencję otworzył wicedyrektor WUP w Poznaniu - Pan Sławomir Wąsiewski, który przedstawił główny cel programu stypendialnego - „stypendium przeznaczone jest dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych szczególnie uzdolnionych w zakresie nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych, których niekorzystna sytuacja materialna stanowi barierę w rozwoju edukacyjnym, ale umożliwienia pogłębiania wiedzy i zwiększenia motywacji do kontynuacji nauki na wyższym poziomie”.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji z przebiegu konferencji.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!