Międzyszkolny Konkurs Przedstawień Bożonarodzeniowych

W dniu 16 grudnia 2013r. w Jarocińskim Ośrodku Kultury odbył się III Międzyszkolny Konkurs Przedstawień Bożonarodzeniowych, zorganizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie, w którym jako zaproszeni goście wzięli udział uczniowie III klasy TUF wraz z wychowawcą – Hanną Wardeńską.

Gości i uczestników konkursu przywitał dyrektor ZSS w Jarocinie- pan Grzegorz Maćkowiak, który przedstawił jury oceniające przedstawienia. Kolejno zaprezentowali się : Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu; klasy specjalne przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Żerkowie; Zespół Szkół Specjalnych w Lesznie; Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Ostrzeszowie; Warsztaty Terapii Zajęciowej w Jarocinie. Wszystkie przedstawienia były nagradzane gromkimi brawami, jednak należało podjąć decyzję konkursową, dlatego jury udało się na obrady, a widzowie mogli posłuchać kolęd w wykonaniu Drużyny Harcerskiej przy ZSS w Jarocinie.

Nadeszła wreszcie oczekiwana chwila- uczestnicy III Międzyszkolny Konkurs Przedstawień Bożonarodzeniowych zostali zaproszeni na scenę, gdzie przewodnicząca jury - pani Hanna Wagner odczytała werdykt:

I miejsce - klasy specjalne przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Żerkowie,

II miejsce - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Ostrzeszowie,

III miejsce - Zespół Szkół Specjalnych w Lesznie, Wyróżnienie - Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Jarocinie.

Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom serdecznie podziękowano za duży wkład pracy w przygotowania przedstawień i wprowadzenie w klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!