Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, który przypada w październiku, biblioteka szkolna ogłasza zbiórkę makulatury. Prosimy wszystkich o przynoszenie do biblioteki zbędnych gazet, książek i innych odpadów papierowych.

Jednocześnie organizujemy akcję „Podaruj książkę bibliotece”. Jeśli więc macie przeczytane lektury szkolne lub ciekawe książki, do których już nie wrócicie, przynieście je do biblioteki, żeby służyły innym czytelnikom.

Dziękujemy!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!