Finał Wojewódzki XV Licealiady

Dnia 29 stycznia 2014 roku w Szkole Podstawowej w Zbąszyniu odbył się Finał Wojewódzki XV Licealiady w drużynowych szachach. Brały w nim udział szkoły z całego województwa Wielkopolskiego. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w następującym składzie: Małgorzata Zilińska, Martyna Krajewska, Przemysław Zieliński (kapitan), Paweł Szymczak, Mikołaj Mielcarek oraz Michał Fladung pod opieką Przemysława Fatygi.

Zawody ukończyliśmy na 31 miejscu, ale jak na debiut naszej szkoły w zawodach na szczeblu wojewódzkim jest to całkiem dobry wynik, zważywszy że w całym województwie Wielkopolskim jest około 500 szkół ponadgimnazjalnych.

Zapraszamy wszystkich chętnych na dodatkowe zajęcia z gry w szachy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd