Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy"

W dniach 13-15 listopada 2013 r. został przeprowadzony szkolny etap konkursu wiedzy pt. "Poznaj swoje prawa w pracy" organizowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu. Głównym celem konkursu jest popularyzacja wiedzy z zakresu prawa pracy oraz bezpieczeństwa i higieny pracy wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Na etapie szkolnym najlepsze wyniki uzyskały uczennice Jagoda Kanafa z klasy IIIf oraz Milena Miękus z klasy IITH/TMpp. Uczennice te zakwalifikowały się do etapu regionalnego, który odbył się 30.01.2014 r. w siedzibie Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu. Jagoda Kanafa w etapie regionalnym zajęła IV miejsce.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!