Zbiórka nakrętek

W ramach KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW w naszej szkole prowadzona jest AKCJA RYBKA - POZYTYWNIE ZAKRĘCENI, która polega na zbiórce nakrętek. Dzięki tej akcji podopieczni Fundacji OGRÓD MARZEŃ mogą korzystać z rehabilitacji podczas zajęć na basenie. 10 marca 2014 uczniowie z klasy I TPS Łukasz Olejniczak, Mateusz Studziński i Mateusz Mikołajczakiem dostarczyli do Fundacji Ogród Marzeń 5 worków zebranych w naszej szkole nakrętek.

Przynoście nakrętki!!! Akcja trwa nadal!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!