Konkurs na najpopularniejszą szkołę!!!

Na stronie jarocin.naszemiasto.pl trwa plebiscyt na najpopularniejszą szkołę w Jarocinie. Wybierana jest najpopularniejsza i najsympatyczniejsza szkoła w Jarocinie, szkoła, w której nauczyciele potrafią rozmawiać z uczniami po partnersku, a czas nauki jest tak samo ważny jak czas rozwijania pasji i czas zabawy. Głosować można każdego dnia na stronie www.Naszemiasto.pl Głosować można również ze strony Facebooka i wysyłając smsy. Plebiscyt trwa do 18 kwietnia 2014

Przejdź do plebiscytu

Głosuj na swoją szkołę!
Głosuj na Dwójkę!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd