Konkurs na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Fryzjer

12 marca 2014r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Zesłańców Sybiru w Kaliszu odbył się Konkurs na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Fryzjer. Celem konkursu było wykazanie się umiejętnościami praktycznymi w warunkach zbliżonych do warunków pracy zawodowej.

Z naszej szkoły uczestniczyli w nim: Karina Kmieciak i Joanna Zięciak z klasy III TUF oraz Błażej Skałecki z klasy III f. Przyszli fryzjerzy musieli wykazać swoje umiejętności w dwóch konkurencjach. Pierwszą z nich było strzyżenie fryzury męskiej kreatywnej i stylizacja. Druga konkurencja dotyczyła uczesania i stylizacji modelki, odnosząc się do tematyki „Anioły i demony”. Fryzury wykonywane były na czas.

Nasi uczniowie znakomicie poradzili sobie w obu zmaganiach, czego dowodem jest V miejsce w kategorii Technikum Fryzjerskich zdobyte przez Joannę Zięciak, VI miejsce w tej samej kategorii zdobyte przez Karinę Kmieciak oraz V miejsce w kategorii Zasadniczych Szkół Zawodowych, które zdobył Błażej Skałecki.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd