Wielka akcja KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW

Wielka akcja KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW rozpoczęła się w godzinach rannych w niedzielę 23.03.2014 r. Kilkudziesięciu wolontariuszy zbierało pieniądze w różnych miejscowościach. O godz. 14.00. w Hali Sportowej w Jarocinie nauczyciele naszej szkoły: A. Kordus, W. Piotrowski, K. Walczak, P. Fatyga, T. Klaczyński i ks. Ł. Ograbek wzięli udział w rozgrywkach dwa ognie. Ponadto można było zobaczyć pokaz JIU JITSU w wykonaniu uczniów klasy III TMpp/TE Patryka Derbicha i Klaudiusza Ratajczak, a także Piotra Bandyka i Marcina Morawskiego w układzie tańca nowoczesnego.

Szczególne podziękowania dla wolontariuszy: Paweł Bryll, Karolina Gajewska, Kinga Osołkowska, Kinga Szymańska, Karolina Porolniczak, Karolina Gałązka, Weronika Zawisła, Paula Rupiczak, Zuzanna Zaryczna,Natalia Kmieć, Patryk Walczak, Mikołaj Czubak, Remigiusz Lelental, Jakub Neyder, Weronika Rogozińska, Małgorzata Golińska, Joanna Bogusławska, Joanna Daszczyk, Ewa Spaleniak, Marcin Hudak, Anna Adamczewska, Patrycja Frąckowiak, Hanna Marszałek, Eryk Urbaniak, Weronika Brylewska, Milena Siwecka, Nikoletta Parchan, Patrycja Kortylak, Klaudia Pawlak, Marta Kowal, Marika Pruszkowska,Marta Pluta,Marta Wyremblewska,Adrian Tobolski, Krystian Stachowski,Mateusz Urbaniak, Artur Przybylski,Arkadiusz Haak,Aleksandra Krupa, Izabela Gadzińska, Kinga Kuberka, Ewelina Kowańdy, Klaudia Andrzejczak, Katarzyna Binder, Dawid Stachowiak, Adrian Matuszczak, Anna Wujec,Sebastian Kwiatkowski, Sebastian Brugger, Norbert Kowal, Maciej Walczak, Patrycja Alankiewicz,Dominika Kermes,Katarzyna Andrzejczak, Marietta Głodek, Małgorzata Pilc, Katarzyna Pol, Milena Kaniewska, Paulina Berlak, Martyna Holko, Magdalena Marciniak,Patrycja Misiarczyk, Joanna Mąka, Aneta Sobczak,Mateusz Olejniczak, Aleks Ziętek, Kinga Szymoniak, Katarzyna Nawrocka, Edyta Jarych,Dominika Wolska.

WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W AKCJĘ BARDZO MOCNO DZIĘKUJĘ!!!

Koordynator KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW - Hanna Wardeńska.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!