Potrzebna pomoc na turnusach rehabilitacyjnyc

KLUB WESOŁYCH OGRODNIKÓW - potrzebna pomoc na turnusach rehabilitacyjnych.

Wolontariusze! Od poniedziałku, 7 kwietnia rozpoczynają się turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych Fundacji Ogród Marzeń, dlatego potrzebna będzie pomoc do opieki. Trzeba czasem poczytać, czasem potrzymać za rękę, czasem pobawić się, albo po prostu być. To nie jest prosta praca, ale bardzo, bardzo potrzebna. Dzieci czują się lepiej, gdy mają obok siebie starszą koleżankę lub starszego kolegę.

Zajęcia będą się odbywać od 15.00 do 18.30, od poniedziałku do piątku przez najbliższe dwa tygodnie w gabinetach rehabilitacyjnych pani Rudnickiej-( ul. Piaskowej w Jarocinie). Można wybrać sobie jakiś dzień i godzinę (nie trzeba być od 15.00 do 18.30).

Szczegółowych informacji udziela koordynator KLUBU - Hanna Wardeńska.

KOCHANI KOLEJNY RAZ LICZĘ NA WASZĄ POMOC I WIELKIE ZAANGAŻOWANIE!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd