Pomoc dla Dominika

KLUB WESOŁYCH OGRODNIKÓW - potrzebna pomoc dla Dominika. Wolontariusze! W dniach 30.04. do 2.05. (środa, czwartek piątek) można pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie za granicą Dominika, podopiecznego Fundacji Ogród Marzeń. Identyfikatory i puszki potrzebne do zbiórki można odebrać w środę 30.04.2014r. u koordynatora - Hanny Wardeńskiej, która udzieli szczegółowych informacji.

KOCHANI! KOLEJNY RAZ LICZĘ NA WASZĄ POMOC I WIELKIE ZAANGAŻOWANIE!!!

Hanna Wardeńska

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!