Wolontariusze w akcji

Przez dwa tygodnie 7.04 - 18.04.2014r. odbywały się turnusy rehabilitacyjne dla podopiecznych Fundacji Ogród Marzeń. Potrzebna była pomoc. Jak zwykle nie zawiedli wolontariusze z naszej szkoły. To były niesamowite dwa tygodnie. Wielkie emocje towarzyszyły zarówno podopiecznym fundacji, ich rodzicom i wolontariuszom. Trzeba było nauczyć się wykonywania masażu, cierpliwości i pracy z grupą dzieci. A co najważniejsze uśmiech. On nie miał prawa schodzić z twarzy wolontariusz. Uczniowie pracujący z dziećmi otrzymali w zamian bardzo wiele – ogromny zastrzyk pozytywnej energii od swoich podopiecznych.

Szczególne podziękowania dla: Aleksa Ziętka, Piotra Poczty, Joasi Bogusławskiej, Małgosi Golińskiej, Marty Pluty, Mateusza Griegera, Joasi Daszczyk, Mileny Siweckiej, Patrycji Pawlak, Kasi Andrzejczak, Dominiki Kermes, Sebastiana Bruggera, Piotra Czajki, Piotra Bandyka, Eryka Urbaniaka, Adriana Matuszaka, Artura Przybylskiego, Sary Bartkowiak, Sandry Jadczak, Weroniki Zawisły, Aleksandry Krupy.

KOCHANI KOLEJNY RAZ SERDECZNIE WAM DZIĘKUJĘ ZA OGROMNA POMOC I WIELKIE ZAANGAŻOWANIE!!!

Hanna Wardeńska - koordynator KLUBU.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!