Turniej Klas Policyjnych Województwa Wielkopolskiego

24 kwietna 2014r.w naszej szkole odbył się I Turniej Klas Policyjnych Województwa Wielkopolskiego im. asp. Jana Kubiaka. Turniej miał charakter nie tylko sportowy, ale był również wyrazem pamięci o pomordowanych w 1940r. w Ostaszkowie funkcjonariuszy Policji Państwowej.

Organizatorami Turnieju byli: Komenda Powiatowa Policji w Jarocinie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie oraz IPA Region Jarocin. Patronat Honorowy objął Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Rafał Batkowski. Komitet Honorowy tworzyli Starosta Jarociński p. Mikołaj Szymczak oraz Burmistrz Jarocina p. Stanisław Martuzalski. Lekcję historii (historia Policji Państwowej, przedstawienie sylwetki asp. Jana Kubiaka, apel poległych) prowadzili uczniowie kl. III TPS Michał Wojtczak i Szymon Zaworski a uczestniczyli w niej m.in. uczniowie kl. I LOPPA i I LOPPB.

Wyniki:

I EDUKACJA LUBASZ

II ZSP MIEJSKA GÓRKA

III ZSP NIETĄŻKOWO

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!