Rocznica pomordowania policjantów Policji Państwowej

14 maja 2014 roku klasa I LOPPA oraz poczet sztandarowy naszej szkoły uczestniczyli w uroczystościach upamiętniających 74 rocznicę pomordowania policjantów Policji Państwowej województwa wielkopolskiego II RP. Uczniowie brali udział w uroczystej mszy świętej w Kościele Garnizonowym w Poznaniu, którą poprzedził przegląd pododdziałów. Uroczystość zakończył apel poległych, salwy honorowe oddane przez kompanię reprezentacyjną Policji oraz złożenie wiązanek kwiatów pod Pomnikiem Pomordowanych Policjantów II RP Województwa Wielkopolskiego.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!