Najlepszy operator obrabiarek skrawających

W dniu 24 kwietnia odbyła się część pisemna I edycji konkursu ”Najlepszy operator obrabiarek skrawających w ZSP nr 2 w Jarocinie", a następnie po części testowej już w mniejszej grupie w dniu 5 czerwca, część praktyczna na obrabiarkach do metalu. Komisja konkursowa w składzie: Andrzej Juszczak, Jan Łowczowski i Rafał Komorniczak wyłoniła laureatów z obu etapów konkursu.

I miejsce zajął Adam Rogacki z klasy III Technikum Mechanicznego. Miejsce drugie przyznano Sebastianowi Szymczakowi z tej samej klasy, a miejsce III przypadło Maciejowi Dankowskiemu z klasy IIg, Szkoły Zawodowej w zawodzie operator obrabiarek skrawających.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd