MOTOR SHOW 2014

28 marca odbyła się wycieczka do Poznania na Motor Show 2014, w której wzięli udział uczniowie klas II TPS/TEN oraz III TPS. Targi Motor Show to największe wydarzenie motoryzacyjne w Polsce. Dużym zainteresowaniem naszych uczniów cieszyły się nie tylko bogato wyposażone samochody, motocykle i campery, ale również targi techniki motoryzacyjnej. Dzięki nim uczniowie mogli zapoznać się z nowinkami dotyczącymi naprawy i serwisowaniem pojazdów, oraz wyposażeniem warsztatów samochodowych.

Impreza zapewniała wiele atrakcji i emocji. Na zwiedzających czekały najnowsze premiery, najciekawsze modele, liczne konkursy oraz gwarancja dobrej zabawy. Bez wątpienia, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Opiekę nad młodzieżą podczas wycieczki sprawowali p. M. Mankiewicz – Wieczorek, p. K. Walczak oraz p. P. Fatyga

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!