Coolturalnie spędzony czas

1 października 2014 (w środę) o godz. 19.00 uczniowie klasy III LOPP i III LOW mieli okazję obejrzeć w kinie "Echo" spektakl teatralny "Szewcy" wykonany przez Teatr Animacji w Poznaniu. Przedstawienie było prezentowane w ramach projektu Stowarzyszenia Jarocin XXI „Teatr Polska”.

Spektakl był niesamowity. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem gry aktorów, ruchu scenicznego, dopracowanego do ostatniego szczegółu, i scenografii. Nasz podziw wzbudził też sam pomysł na adaptację utworu Witkacego. Sztuka spodobała się wszystkim, także zaproszonym przez nas rodzicom

Razem z nami spektakl obejrzały panie polonistki: p. Dorota Gromada, p. Barbara Niewiada i p. Arleta Krygier-Rybczyńska.

Kolejne przedstawienie, "Piszczyk", z Teatru Polskiego w Poznaniu już we wtorek, 14.10.2014 w JOK-u o godz. 19.00, a następne - "Burza" (na podstawie dramatu Szekspira") 25.11.2014. Cena biletu- 15 zł.

Zgłoszenia na wyjścia na w/w spektakle przyjmuje p. Arleta Krygier-Rybczyńska.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd