Były żołnierz GROM-u w naszej szkole

W dniu 23 stycznia 2015 w naszej szkole gościli przedstawiciele Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z Poznania. Pani Anna Szymaniak – rzecznik WSB przedstawiła młodzieży naszej szkoły kierunki na jakich można się kształcić na w/w uczelni. Ponadto uczniom z klas pierwszych liceum z przysposobieniem policyjno-prawnym, liceum z przysposobieniem wojskowym oraz technikum mechanicznego z przysposobieniem pożarniczym wręczyła koszulki będące symbolem współpracy pomiędzy naszą szkołą a uczelnią.

W drugiej części spotkania wystąpili Andrzej Kisiel – były oficer JW GROM oraz Igor Barnaś założyciel DEFENDU – osoby na co dzień współpracujące z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa w Poznaniu.

Andrzej Kisiel opowiedział o misjach w Iraku i Afganistanie, o życiu codziennym żołnierza podczas takich wyjazdów. Przedstawił również swoją książkę „Trzynaście moich lat w JW GROM”.

Drugi gość Igor Barnaś, opowiedział o swojej firmie, która zajmuje się szkoleniami i treningami w zakresie bezpieczeństwa i obronności, m.in. z udzielania pierwszej pomocy, taktyki, walk wręcz czy szkoleń z zakresu samoobrony dla kobiet.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd