„Rękawiczki” przyniosły szczęście Julii

8 października 2014 roku w auli ZSP nr 2 w Jarocinie odbył się Szkolny Przegląd Piosenki. Uczniowie "Dwójki" zaprezentowali bardzo wysoki poziom artystyczny.

Jako pierwszy wystąpił Jakub Matuszewski, który wykonał utwór zespołu Alphaville Forever Young.

Kolejną kompozycją była piosenka z repertuaru zespołu Dżem "Do kołyski", który zaśpiewała Klaudia Krysztofiak w towarzystwie zespołu "Dwójka Band" w składzie: Mateusz Hajdasz - perkusja, Filip Maciejewski - gitara, Wojciech Pluta - klawisz. Również kolejne uczestniczki zaprezentowały publiczności swoje wysokie umiejętności. Julita Balcer zaprezentowała utwór Tiny Turner "Simply the best", Julia Bażant brawurowo wykonała "Rękawiczki" Joanny Zagdańskiej, Angelika Śpitalniak wystąpiła w piosence z repertuaru Edyty Górniak "Kolorowy wiatr".

Po burzliwych obradach jury pod przewodnictwem dyrektora szkoły pana Witolda Bierły postanowiło przyznać pierwszą nagrodę Julii Bażant, a pozostałym wykonawcom wyróżnienia. Wszyscy uczestnicy przeglądu otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców przy ZSP nr 2 w Jarocinie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd