1 Dzień Wiosny

W ramach 1 Dnia Wiosny Samorząd Uczniowski organizuje turniej sportowy, w którym uczestnicy mają do pokonania tor przeszkód z różnymi niespodziankami, oraz turniej wiedzy ogólnej. Turnieje odbędą się w środę 25 marca. Zaczynamy o 9.20 na Auli; następnie od 3 lekcji zaczynamy konkurencje (turniej wiedzy - hol, turniej sportowy - sala gimnastyczna.)

Klasę powinno reprezentować 6 osób, 3 do dyscypliny sportowej i 3 do turnieju wiedzy. Chętnych prosimy o zrobienie listy i podanie jej do wtorku do członków Samorządu Uczniowskiego lub opiekunów SU (Pana Macieja Andrzejaka, Pani Natalii Mąki-Barłożyk).

Zakończenie imprezy planowane jest około godziny 13. Na pierwsze trzy drużyny czekają atrakcyjne nagrody!!! Zgłosiło się już parę klas ale wciąż liczymy na to, że będzie Was jeszcze więcej!

W środę organizowana jest także rywalizacja między klasowa, mianowicie klasa, która zbierze największą ilość przebranych uczniów ma szansę na wygranie nagrody głównej ufundowanej przez Pana Dyrektora i Radę Rodziców! Ponadto osoby, które pojawią się tego dnia w wiosennych kolorach są zwolnione z odpytywania przez cały dzień smile

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd